Kovovýroba

Naše firma DRUMEL a CO. s.r.o. byla založena v roce 1997 s myšlenkou uplatnění v oblasti kovovýroby a obrábění kovů. Firma se 150 zaměstnanci nyní rozšířila působení na trhu v oblasti výroby dílů kolejových a silničních vozidel a dodávek výrobků pro zdravotnictví.

CNC obráběcí centrum HYUNDAI-KIA SKT 21LMS

Za dobu provozování této výroby jsme získali nejen mnoho cenných zkušeností v tomto typu výroby a profesionální přístup k řešení výrobních úkolů a požadavků zákazníka, ale i široký okruh spokojených zákazníkù po celém území České republiky.

Předkládáme Vám výrobně-technologický informační servis, nabízíme Vám spolupráci ve využití našich služeb a zveme Vás k návštěvě naší firmy. Seznámíme Vás s výrobní technologií a poradíme Vám s řešením Vašich výrobních požadavků.

Certifikát jakosti ve svařování

Firma DRUMEL & Co. s.r.o. je od roku 2005 certifikována Systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN 3834. podle normy ČSN EN ISO 3834-2 . Tímto se mimořádně pro Vás rozšířily možnosti svařování, jeho kvalita a záruky.Dále je certifikována dle ISO 9001-2009. Pro firmy spolupracující s ČD máme též certifikaci dle ČSN EN 15085 v úrovni CL1. Rádi budeme konzultovat Vaše požadavky na svařování a nabídneme to, co je pro Vás potřebné a výhodné.